Kategoriler
BEBEK BAKIMI

PALMER’S BABY BUTTER DAILY LOTION

Kampanya halen devam ediyor mu bilmiyorum ama Ebebek mağazalarında Palmer’s ürünlerinde 3 al 2 öde fırsatına denk gelmek harika oldu diyebilirim ! Bebeğim doğduğundan beri en çok memnun kaldığım pişik kreminin yanına bu ay Palmer’s Daily Lotion’ı da ekledik.

Birkaç aydır Atopik Dermatit ciltler için özel olan Mustela’nın STELATOPİA LİPİD REPLENİSH BALM ürününü kullanıyorduk. Ürün güzel yalnız ciltte herhangi bir sorun yokken. Yani beklentiyi ne denli karşılıyor, tartışılır. Bu nedenle tam daha önce kullanıp, hayli memnun kaldığımız Linola Lotion’a dönecekken Palmer’s kampanyasını değerlendirip vücut losyonunu bir deneyelim dedim.

Özellikle pişiğe normal ciltlerden çok daha fazla eğimli olan atopik ciltlerde, pişik oluşumu başladığı, hatta kırmızı kabartıları gördüğünüzde bile yatıştırma ve iyileşme sağlıyor ! Bu nedenle şayet henüz denemeyenler varsa pişik kremini tavsiye ederim.

Yazar HandeSuleymanoglu

1983 temmuz doğumlu,
hayalperest,
fotoğraf çekmeyi, kitap okumayı, resim yapmayı ve yazmayı seven,
Aralık 2013' ün karlı bir pazartesi sabahı hayatına küçük prensesi ve onunla birlikte dünyanın ele avuca sığmayan en güzel aşkı girmiş,
Bebeğiyle hayatı daha çok sevmiş,
renklenmiş, şenlenmiş ve
en büyük hayali kızıyla dünyayı gezmek olan
bir anne..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir