DATÇA’DA BEBEĞİMLE NELER YAPTIK

datça
Sabah denizde geçirdiğimiz zamandan ve sonra akşam üstü aktivite için, bulunduğumuz yerden yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüşle, ATATÜRK heykelinin tüm heybetiyle bizi karşıladığı, akşam gitarını alıp gelen en az bi çocuğun şarkılarıyla şenlendirdiği, geçen yıl şişme oyun parkurlarının bu yılsa sadece akülü arabaların olduğu meydana ulaşılabiliyor.

Meydanda, akülü arabaları 10 dakikası 5 TL’ye çok konuşkan bi bayan tarafından kiralayabiliyorsunuz ve bunu yaparken uzaktan kumandalı bi araç seçin derim çünkü bu sayede hem anne hem de bebek hayli eğlenebiliyor 🙂

Sonrasında biri meydanın yanında diğeri ise hemen karşısında benim de en az Ada kadar sevdiğim iki büyük parkı var. Aslında Datça’da her yer park, bebekler ve çocuklar için planlanmış bi ilçe sanki ama bu iki park en eğlencelileri diyebilirim.

Velhasıl gürültüden, curcunadan uzak, önceliği bebeği olan aileler için benzersiz bir yer Datça..

HandeSuleymanoglu

1983 temmuz doğumlu, hayalperest, fotoğraf çekmeyi, kitap okumayı, resim yapmayı ve yazmayı seven, Aralık 2013' ün karlı bir pazartesi sabahı hayatına küçük prensesi ve onunla birlikte dünyanın ele avuca sığmayan en güzel aşkı girmiş, Bebeğiyle hayatı daha çok sevmiş, renklenmiş, şenlenmiş ve en büyük hayali kızıyla dünyayı gezmek olan bir anne..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir