BEBEK ODALARI DEKORASYON ÖNERİLERİ


Ada’nın odasını ilk yerleştirdiğimiz günü hatırlıyorum da, oradan çıkasım gelmemişti 🙂
Doğuma 1 ay falan kala eşimin baskıları sonucu (ciddi ciddi tutturdu diyebilirim) karyola yada beşik almak yerine KRAFT’ın pembe bir oyun parkını aldık. Nedeni; portatif ve yatak haricinde bebek için güvenli bir oyun alanı sağlamasıydı.. Sonrası tamamen memnuniyetsizlik, öyle ki ayrıca bi sayfa yazdım bununla ilgili, merak edenler buyursun; http://prensesveannesi.com/wp-admin/post.php?post=342&action=edit

Neredeyse ilk 6 ay bebeğin anne babasının odasında yatacağını düşünecek olursak, kullanışlı ve şık bir bebek odası için dekorasyon çalışmalarını doğumdan sonraya ertelemek bence çok daha mantıklı.
Bu süreçte ihtiyaç ve fikirler de sürekli şekil değiştirebiliyor çünkü ve en çok lazım olan şey ilk etapta kıyafetler için bir dolap, çekmece yada o tarz bir depolama alanı. Bezler ve bakım malzemeleri için büyük, dekoratif bir sepet hem oda hazırlayana kadar iş görebilir, hem de gayet şirin durur. İnanın ilk birkaç ay fazlasına ihtiyaç yok..

Yinede doğum öncesi yada sonrası, aklı karışanlar, bi türlü karar veremeyenler için her biri ayrı şirin birkaç dekorasyon önerisi derledim,
sevgiler..

HandeSuleymanoglu

1983 temmuz doğumlu, hayalperest, fotoğraf çekmeyi, kitap okumayı, resim yapmayı ve yazmayı seven, Aralık 2013' ün karlı bir pazartesi sabahı hayatına küçük prensesi ve onunla birlikte dünyanın ele avuca sığmayan en güzel aşkı girmiş, Bebeğiyle hayatı daha çok sevmiş, renklenmiş, şenlenmiş ve en büyük hayali kızıyla dünyayı gezmek olan bir anne..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir